Nic není nemožné, aneb jeřáb Dalbe HS380 Marilyn v akci!

Práci při výstavbě penzionu v Třebíči výrazně usnadňuje použití profesionálních stavebních strojů. Mezi těmi nechybí jeřáb HS380 Marilyn, kterého Vám přinášíme v následující fotodokumentaci.

 

Přijďte si prohlédnout naše stroje při práci!

Vážení obchodní partneři,   dovolujeme si Vás pozvat na referenční ukázku - představení našich strojů. Máte jedinečnou možnost vidět při práci v terénu betonárku MF 400 značky Piccini a samostavěcí jeřáb HS 211 značky Dalbe.   Všechny produkty nabízených značek jsou vysoce profesionálními pomocníky pro Vaše stavby.   Přijďte se o kvalitě našich strojů přesvědčit na vlastní oči!   Kdy?    úterý 2. 7. 2013, od 10:00 hod. Kde?    VEVERSKÉ KNÍNICE, v blízkosti místního koupaliště             GPS: 49°14'4.617"N, 16°23'43.694"E             odkaz na mapu:         http://www.mapy.cz/s/7FBD    Prosíme o nahlášení/potvrzení Vaší účasti na tel.: 608 260 935 nebo e-mail tuma@fineline.cz a těšíme se na setkání s Vámi!

 

Profesionální jeřáb DALBE představen na IBF stavebním veletrhu

Ve dnech 23. - 27. 4. 2013 jsme se s Vámi setkali na mezinárodním stavebním veletrhu v Brně. Náš polystyrenový systém MaxFix se vznášel nad hlavami návštěvníků a přilákal tak mnoho zájemců o novinku ve stavebnictví, kterou jsou polystyrenové konstrukční systémy. Představeny byly i další novinky v sortimentu - stavební jeřáby Dalbe a betonárky Piccini. Mnohé návštěvníky zaujaly také profesionální pizza pece a zahradní krby italské továrny na pece s tradicí od roku 1959.

 

Profesionální stavební jeřáby všech velikostí za super cenu!

Fine Line s.r.o. se stal výhradním zástupcem značky Dalbe pro Českou i Slovenskou republiku! Stavební jeřáby společnosti Dalbe, to je technická dokonalost a více než 50 let zkušeností s vývojem, výrobou a provozem stavebních jeřábů. Špičková kvalita dle německých norem DIN. Žárové zinkování nosných dílů s dvojitou ochranou.  

 

 

Dotace Nová zelená úsporám na stavby z polystyrenových konstrukčních systémů FineLine